sklep internetowy bielizna

sklep internetowy bielizna

Youprobably wiedzieć z wyprzedzeniem, że mighthave problemy zarządzania emocjami w reakcji na zachowanie dziecka podczas tych wypraw. Spójrzmy prawdzie w oczy, łatwiej dowiedzieć się, co zrobisz, gdy jesteś spokojny i siedzi w kuchni, niż gdy jesteś w nawie 3 lokalnym supermarkecie.

Jeśli dziecko robi coś w szczególności, że pogarsza Ci zaplanować, co twoja odpowiedź będzie. Jest to łatwe, ponieważ nie trzeba, że ??wiele opcji, aby rozpocząć. Można poinformować dziecko, że dasz mu jedno ostrzeżenie, a potem będziesz zarówno opuszczeniu sklepu, gdyby misbehaves. Można planuję do samochodu, aż dziecko się uspokaja i myślisz, że jesteś gotowy, aby spróbować ponownie. Podczas gdy jesteś w samochodzie, można rozmawiać z dzieckiem o tym, co mogą zrobić inaczej, gdy nie dostają ich drogę ponownie po wrócisz do sklepu. Jeśli Twoje dziecko nie uspokoi w samochodzie, czy uspokojenie w samochodzie nie pracował w przeszłości, to musisz iść do domu. Po powrocie do domu, można spróbować go ponownie później tego samego dnia lub następnego dnia. W wielu przypadkach, Twoje dziecko nauczy się, jak radzić sobie w takich sytuacjach, ale nie zrobię tego, podczas gdy oni są w sklepie. Gdy dzieci są w sklepach, centrach handlowych lub na placach zabaw, to łatwo im stać się nadmiernie stymulowane. Gdy tak się dzieje, to jest prawie niemożliwe dla nich odpowiedzi na kierunku zewnętrznym, chyba że jest bardzo jasne i mocne.

Dla dzieci w wieku 3 lat i dyskusja o tym, co się wydarzy, zanim pójdą do sklepu lub na placu zabaw, a ty wciąż siedzi w samochodzie może być bardzo pomocne. Z małymi dziećmi, zwłaszcza, spisując trzy zasady na karcie indeksu, aby przeczytać przed wyjazdem samochód może mieć znaczenie w pomagając im nauczyć się umiejętności samodzielnego zarządzania. Jest coś, co silne, aby dzieci o posiadanie czegoś na piśmie.

– autor artykułu