sklep internetowy dla zwierzat

sklep internetowy dla zwierzat

Fajne rzeczy można zrobić ze swoim iPodem

Z popularność iPoda maksimów w ogóle czasu, teraz jest dobry moment, aby dostać się okazja na kilka tysięcy iPod akcesoria dostępne dla przenośnych odtwarzaczy MP3 i odświeżyć niektóre z zaawansowanych funkcji urządzenia bestsellera. W rzeczywistości istnieje tak wiele fajnych rzeczy można zrobić ze zapoznaj się z naszą ofertą swoim iPodem, że kilka z nich zapewne umknęło to twojej uwadze.

Aby pomóc Ci cieszyć urządzenie więcej i znaleźć ofertę akcesoriów, sprawdź tę listę fajnych rzeczy można zrobić z iPodem.

sklep internetowy dla zwierzat

1. Użyj go jako stereo. Obecnie kilka Wiele stron dziennie oferują wspaniałe ceny na przenośnych głośników do iPoda. Te małe cuda podłączyć prosto do gniazda słuchawkowego w odtwarzaczu iPod i oferują duży dźwięk czasu w małym opakowaniu. Zdrobnienie rozmiar głośników stereo czyni je łatwo spakować i zabrać w podróży.

2. Należy chronić je przed żywiołami. Istnieje wiele sposobów, aby chronić iPoda niż istnieją sposoby, aby go uszkodzić! Jeśli jesteś w rynku na etui do iPoda, można wybierać spośród setek kolorach i stylach – z których wiele jest bardzo przystępne przy zakupach osobie trzeciej w Internecie.

sklep internetowy dla zwierzat

3. grać w gry z nim. Czy wiesz, że najnowsze odtwarzacze muzyczne iPod podwoić jako urządzenia do gier następnej generacji? Hop na do Apple App „Store” i wybrać z gier puzzle, gry akcji, przygód i wiele innych. Twórcy gier z całego świata uczą się moc systemu przetwarzania iPoda – i projektowania zaawansowanych gier, aby wykorzystać moc systemu.

4. Utwórz system stereo samochodu. Za pomocą prostego zestawu adaptera, który można podłączyć do zapalniczki samochodowej komórki / zasilania, można cieszyć się całą swoją bibliotekę iTunes podczas rejsu otwartą drogę. Jeśli chcesz pełne uaktualnienie audio do samochodu, z iPoda na sercu systemu, a następnie sprawdzić auto Detailer na danym obszarze. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić poważne pieniądze, i nadal cieszyć się wspaniałe pełny dźwięk w całym wnętrzu swojej jazdy, a następnie system auto adapter rade.

5. Oglądanie filmów i programów telewizyjnych. IPod jest czymś więcej niż tylko odtwarzacz muzyki – to również pełna urządzenie multimedialne. Apple i innych firm są teraz formatowania swoje filmy i pokaz do stosowania na małym ekranie iPoda. W rzeczywistości, uwalnia DVD są teraz przyjście pakowane z „digital download”, która pozwala użytkownikowi umieścić kopię filmu legalnie na swoim iPodzie.

– autor artykułu