sklep internetowy kosmetyki

sklep internetowy kosmetyki Wzór wygląda tak: „Ta zasada jest niesprawiedliwe, a jeśli jest to niesprawiedliwe, wtedy nie trzeba go przestrzegać.” Niestety, usłyszysz tę formułę podaną na wiele różnych sposobów z nastolatków i pre-nastolatków w dzisiejszych czasach.

Dlaczego Utrata panowania z dziećmi nie działa

sklep internetowy kosmetyki

Spójrz na to w ten sposób: Jeśli tracąc panowanie było skuteczne, bycie rodzicem byłoby naprawdę łatwe.www.kredytbezbik.net.pl Chcemy po prostu poczekać, aż nasze dziecko było denerwujące nas zbyt wiele, to by krzyczeć na niego, a on wyjść i zmienić swoje zachowanie. Ja często mówią rodzicom w moim gabinecie „Jeśli wrzask pracował, to bym po prostu zadzwonić dzieci do mojego biura i krzyczeć na nich, a oni do domu i mieć dobry tydzień.” W rzeczywistości, jeśli krzyczy pracował, nigdy nie byłby w moim biurze na pierwszym miejscu. Ale tracąc panowanie nie działa. Utrata panowania jest nieskuteczne, ponieważ oryginalny problem jest często zapomina się w ogniu argumentu, i idzie nierozwiązany mimo wszystko jest powiedziane i zrobione. Zamiast dziecka uczenie umiejętności rozwiązywania problemów z rodzicem zarządzać konkretnego problemu pod ręką te umiejętności rozwiązywania problemów dostać wyparte z rodziców pchnięć mocy wobec dzieci. To nie znaczy, że za pomocą siły jest złe lub niemoralne. To po prostu nieskuteczne, jeżeli dziecko nie uczy się umiejętności rozwiązywania problemów.

Po prostu, jeśli rodzice mają problemy z zachowaniem ich dziecka, a wszystkie one mają w swoim zestawie narzędzi rodzicielskiej są większe młotki, dzieci będą rozwijać większe paznokcie. Nadejdzie dzień, gdy rodzic nie będzie mógł zarządzać swoim dziecku tracą panowanie nad sobą. Należy rozumieć, że uczenie się, jak rozwiązywać problemy i zarządzać emocjami jest podstawowym zadaniem dzieciństwa. A jeśli rodzic nie uczy, że jest to trudne dla kogoś, poza domem, czy to terapeuty, doradcy lub nauczyciela, aby skutecznie podnieść te kawałki.

– autor artykułu