sklep internetowy dla dzieci

sklep internetowy dla dzieci Jeśli oszukać swój mózg do myślenia this-is-not-the-end-of-the-uwaga, będziesz prawdopodobnie używać dużo więcej kontroli uznał, że notatka. Twój mózg jest bardzo mocny. Może to uniemożliwić dostosowania do nowych sposobów robienia rzeczy. Śpiew jest jedynym miejscem, gdzie mózg ponosi winę za brak sukcesu. Jest to zupełnie inny temat, ale fakty są jasne jak słońce, że jeśli pozwoli mózg wyciągnąć cię z powrotem, to będzie. Co trzeba zrobić, to nauczyć się oszukać swój mózg do zgodnego.

Podsumowując: Jak opisałbyś swój głos? Czy ktoś faktycznie słuchanie śpiewasz? Stosowną pytanie, powiedziałbym. Naprawdę trzeba przyjrzeć się bliżej na siebie, jako pierwszy. Jeśli ci się nie podoba to, co brzmi jak, nie należy się spodziewać, aby nikogo innego. To nie jest fizyka jądrowa. To jasne i proste faktem. Teraz weźmy bliżej przyjrzeć się, dlaczego nie brzmi świetnie. Jednym z najczęściej powtarzających się występy moich studentów w moim studio, nawet po treningu głos … jest pusty, mdły, nudny, wysiedlonych, nieciekawe, sing-jak-you-wykorzystywane do przedtreningowa rodzaj wokalu. Pytanie brzmi? Kto ponosi winę za ten brak dostosowania do zmian? Cóż, powiem ci tego za nic. To twój mózg. Tak, twój mózg nie chce przejść. Jeśli miałeś szkolenie, głos zostanie przesunięty, ale twój mózg może nadal chcą trzymać się przeszłości. Dla niektórych wolnych słuchaczy, które przychodzą do mojego studio na lekcje śpiewu, to dzieje się cały czas. Więc nie zdziw się w tym szokującym oświadczeniu. W moich obserwacji, w takich przypadkach, moi uczniowie będą robić szalę doskonale w tym momencie, ale w chwili zabrać je z tego środowiska i poprosić ich, aby zaśpiewać piosenkę: zazwyczaj, to jak nigdy nie przeszedł szkolenia głosu. Zawsze! To wtedy oszukiwanie mózgu poprzez planowanie długich notatek jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby uzyskać kontrolę wokalną oraz skorygowanie sytuacji.Działa za każdym razem i zajmuje tylko chwilę, jeśli skupić. Więc następnym razem, gdy postać jesteś brzmiące bzdura, oszukać swój mózg do myślenia długodystansowych.

sklep internetowy dla dzieci

Joett jest piosenkarką i autorką tekstów, śpiewu i członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów Publishers (ASCAP). Jego wokal szkolenia CD nauczyć się śpiewać z Joett jest dostępny w sprzedaży z siedzibą w USA internetowych TripleClicks hipermarketów. On również publikuje przydatne artykuły i porady dla śpiewaków na swoim blogu pod adresem: www.joettmusic.com

– autor artykułu