sklep internetowy jaki kurier

sklep internetowy jaki kurier

Śpiewanie Lessons- plan na długie nuty do uzyskania skutecznego sterowania Vocal

Jak długo trwa Twoja uwaga? Dobrze będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się, że im krótszy twoja uwaga, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby wziąć oddech niewystarczające; i bardziej prawdopodobne jest to, aby uzyskać naprawdę leniwi; a jeśli połączą wszystkie powyższe opisać swoją wydajność? Dobrze, przeciętne jest tak dobry, jak to się robi! Gdy idziesz w dół drogi do sklepu narożnego zaledwie kilka jardów, będzie mieć swój czas na jego temat. Ale jeśli trzeba było iść milę, jesteś prawdopodobnie umieścić w nieco więcej wysiłku. To samo tyczy się śpiewu, dobrze, to jeśli jesteś leniwy, piosenkarz i nie może być jedno, aby trzymać notatkę poprawnie. W tym krótkim artykule, mam zamiar pokazać, jak MYŚLENIE dalekobieżne (nawet jeśli śpiewa tylko kilka słów) jest najlepszym sposobem, jaki kiedykolwiek poprawić projekcję.

Zacznijmy od tego, zaśpiewać cztery-word-note … powiedzmy, że śpiewał słowa „We Are The World” z Michael Jackson napisał klasyk. Bardzo uważnie słuchać, jak mówisz. Czy zabrakło oddechu na słowo „świat”? Cóż, jeśli tak, to który ilustruje mój punkt widzenia. Wystarczy tylko miał 4 słowa śpiewać i tak po prostu nie może być jedno, aby wziąć oddech i tyle, co cierpiał był twój wokal jakość tego wydania. Prosty! Nie mogło brzmiało wspaniale, a ja nie wyobrażam sobie ktoś chciałby tego słuchać. SO: jak można rozwiązać ten problem? Weź w wielu oddechu i upewnij się, że do „świata” słowo, którego nie zabraknie tchu, tak, że nawet jeśli było przedłużyć słowo „świat” na chwilę dłużej, można.

Dzieje się tak wiele z uczniów uczęszczających korepetycji w moim studio. To takie typowe. Więc jeśli jesteś w tej łodzi, uwierzcie mi, nie jesteś sam. Rozwiązaniem jest jak określono powyżej.

– autor artykułu