sklep internetowy jezdziecki

sklep internetowy jezdziecki

Temper, temper – Utrzymywanie zimne, kiedy dzieci Push Buttons

Dzieci dorastają patrzy na życie, a nie oszukujmy się, że dość szybko, jak naciskać przycisków nauczyć. To może być z powrotem talk lub stały narzekania lub oko walcowania, ale bez względu na zachowanie, prawie każdy rodzic będzie czasem tracą nerwy ze swoimi dziećmi.

Wielu rodziców kontrolować swoje emocje przez większość czasu. Jednak wielu nie zarządzać swoimi emocjami dobrze, albo od czasu do czasu lub przewlekle. Ten artykuł jest dla rodziców, którzy walczą o utrzymanie swoich emocji na wodzy.

sklep internetowy jezdziecki

W tej dyskusji „, tracąc panowanie” jest powszechnie definiowany jako: krzyczy na dzieci, nazywając ich nazwy, zatrzaskując rzeczy na ladzie, dając większe konsekwencje niż są potrzebne, i odmawiając zaspokojenia podstawowych potrzeb, takich jak, mówiąc: „Nie kolację dzisiejszej nocy.” walka o władzę może wystąpić między rodzicami i dziećmi na prawie wszystko w tym, dla młodszych dzieci, przed snem, ubieranie, jedzenie, czy nie jeść żywności, będąc werbalnie lekceważące, nie reaguje z zasadami i ograniczeniami, robi zachowanie wysokiego ryzyka, takich jak gry z zapalniczek i mecze, czy nie przebywa na chodniku. W przypadku starszych dzieci, problemy stają się znacznie bardziej skoncentrowane na towarzyskich, występując na zewnątrz domu, robiąc porządki i zadań, a będąc nieuczciwi i kłamie. Chcę być jasne, że kiedy mówię „tracąc panowanie”, nie mam na myśli przemoc fizyczną. Jeśli rodzice znaleźli się angażowania się w zachowania agresywne fizycznego, gdy ich dzieci się działać, potrzebują pomocy. Pozwól mi to powiedzieć: że pomoc jest dostępna. I nie ma się czego wstydzić w poszukiwaniu go. Rodzice muszą wziąć na siebie odpowiedzialność, gdy znajdują się one przekroczeniu linii do przemocy fizycznej.

Dwa powody Rodzice się gorąco pod kołnierzem

ogrodytarnow.pl
– autor artykułu