sklep internetowy jak otworzyc

sklep internetowy jak otworzyc

Jak rozpocząć własną Home Recording Studio

Więc zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby wszyscy świadkami twórczego geniuszu jesteś – Gratulacje! Teraz, wyjść z tego prysznica i przejdźmy zajęty nagranie.

Najpierw należy wybrać odpowiedni pokój: nic zbyt głośny, piskliwy, albo z echa, na pewno z dala od ruchliwych ulic i korytarzach, albo będziesz zbierając otaczające dźwięki i zakończy się koniecznością, aby zrobić kilka ciężkich czyszczenie ścieżek. Musisz wybrać pokój z grubymi murami, biurko i krzesło.

Twoje miejsce jest gotowe, teraz przychodzi sprzętu. Po pierwsze, nie ma zapisu można zrobić bez mikrofonu. Na szczęście, rynek przeznaczony dla wszystkich budżetów i choć nie jest oczywiście różnica w jakości dźwięku, należy zdecydować się na urządzenia średniego szczebla, niedrogie, ale ze stałymi opinie i niezawodną jakość. W zależności od potrzeb – muzyka, nagrania podcastu – trzeba będzie rozważyć różne mikrofony.

Dalej jest interfejs audio – to sprytne urządzenie, które działa jako pośrednik między mikrofonem, instrumentów i monitorów studyjnych do komputera. Skoro czytasz ten tekst, jesteśmy, oczywiście przy założeniu, że masz już komputer. Nic szczególnego jest potrzebna, ale jeśli można trzymać z dala od laptopów. przegrzanie one łatwo i nie mają solidną moc komputera stacjonarnego.

sklep internetowy jak otworzyc

W celu przetworzenia i manipulować dźwiękiem, musisz oprogramowanie. Skoro kupiłeś interfejs audio, to możliwe, że oprogramowanie jest włączone za darmo, ale niektóre z bardziej popularnych opcji tam są Pro Tools i Logic Pro. Pamiętaj, że niektóre programy wymagają zasilania poważne, szybkość i pamięć, więc komputer będzie całkowicie oddany swojej pracowni.

Następnie, monitory studyjne. monitory studyjne to rodzaj głośników, które zapewniają bardziej naturalny dźwięk, bezbarwne – przyzwoity para monitorów studyjnych daje dźwięk, który jest wystarczająco blisko do rzeczywistości.

Słuchawki są koniecznością zbyt, ponieważ działają one jako narzędzie odsyłania – dostaniesz przybliżenie dźwięku, że ludzie bez żadnego profesjonalnego urządzenia rejestrującego GET.

Do wprowadzania dźwięku, oczywiście jest twój głos, ale potrzebny będzie również klawiaturę elektroniczny lub kontrolera MIDI do odegrania wiele innych różnych instrumentów lub dźwięki. Reszta jest mnóstwo małych rzeczy, takich jak kable, adaptery i statywów, które staną się oczywiste, gdy tylko zaczniesz utworzenie sklepu.

– autor artykułu