sklep internetowy jak prowadzic

sklep internetowy jak prowadzic

Epiphone G-400 Review – Wymiana Godny SG

Jeśli chcesz tani instrument, który może obejmować wiele sonic ziemi, nie można pomylić z G-400.

Mimo, że nie mogą mieć taką samą wagę (mówiąc w przenośni) jako kultowego Fender Stratocaster lub Gibson Les Paul, Gibson SG jest nadal zauważalny częścią historii rock and roll, a Angus Young może zaświadczyć.drzwi do kominka na wymiar

Każdy od Erica Claptona do Tony Iommi przyjęła Gibson SG jego dźwięk przekłuwania. Ponieważ nie każdy może sobie pozwolić na $ 1.200 cenę detaliczną dla Gibsona, jednak ich siostrzana firma Epiphone robi niedrogie modelu SG G-400.

sklep internetowy jak prowadzic

Ponieważ Epiphone G-400 jest po prostu bardziej niedrogie, musimy dowiedzieć się, jak dobrze „układa się” do jego starszy brat, Gibson SG.

cechy

Epiphone G-400 jest zbudowany z korpusu mahoniowego i ustawić szyi mahoń. Posiada dwa humbuckery Alnico V, A Rosewood gryf z wkładkami trapezowych, chrom sprzęt, a mostek Tune-O-Matic i zatrzymać Tailpiece.

Wydajność

sklep internetowy jak prowadzic

Mamy zerowe drobnostek w odniesieniu do mety wiśniowym, który jest po prostu piękny i wygląda fantastycznie na ciele mahoniowego instrumentu. Sam kształt SG jest doskonały. Gdyby nie dla nazwy na główce, instrument byłby martwy dzwonka dla Gibson SG.

Matki z masy perłowej wkłady są wspaniale wykonane, choć zrobiliśmy odkryć kilka małych śladów pozostałości kleju najbliższej krawędzi . Podobnie, zauważyliśmy pewne ślady minute kleju gospodarstwa staw szyi w miejscu, ale te kłótnie na bok, ustaliliśmy jakość budowy być naprawdę dobrze zrobione.

intonację instrumentu był łatwy do skonfigurowania i było bardzo dobre, choć chcemy siodła most nie były takie cięcia jak oni. Przyrząd odbyło się strojenie bardzo dobrze, nawet po pewnym dość radykalnej zginanie.

Urządzenie odtwarza dobrze nadaje się do prawie każdym stylu muzycznym. Zrobiliśmy zauważyć kilka brzęczy i grzechotki tu i tam, ale nie ustawić działanie dość niskie i nie stwierdzono żadnej z tych dźwięków za pośrednictwem wzmacniacza.

– autor artykułu