sklep internetowy jak zalozyc za darmo

7 rzeczy Każdy Przyszła mama musi mieć W Ich Hospital Bag

Posiadanie dziecka jest jednym z najbardziej ekscytujących i ekscytujących doświadczeń, że każda matka może przejść. Może ona jednak być też jednym z najbardziej stresujące.

Jeśli przyszła mama, natomiast nie można całkowicie usunąć stres ze swojego życia, tym więcej planowania i przygotowania zrobić wcześniej, tym mniej będziesz musiał zrobić bliżej rzeczywistego urodzenia, czas, kiedy ‚ ll chce się robić bardzo niewiele wyjątkiem koncentrując się na Twojego maleństwa.

Spośród wielu rzeczy, które można przygotować wcześniej, jednym z nich jest szpital torba – worek pełen wszystkie rzeczy masz zamiar trzeba zabrać ze sobą, kiedy idziesz do szpitala rodzić.

Zależnie od ciebie jako jednostki będzie zależeć od tego, co to w torbie w szpitalu, ale siedmiu następujących rzeczy są wszystkie elementy, które każda matka musi być zabierając ze sobą jako absolutne minimum.

Nadaje nocna – podczas Nighties zawsze są zalecane, zwłaszcza odmiany przednie otwarcia, może być trudno znaleźć modne jednego i choć to może być ostatnią rzeczą, na myśl, gdy jesteś rzeczywiście urodzeniu, przed i po TY być życząc zainwestowała w jakimś dobrym patrząc nocna. Czy badania teraz znaleźć modne przednie otwarcia koszulę, jeśli to możliwe, lub jeśli nie, to zdecydować się na zestaw piżamy, które będą pozwalają karmić piersią łatwo.

Opatrunek suknia – szpitale mogą być najlepsze miejsca do porodu, ale to nie znaczy, że są ciepłe przez cały czas i można łatwo poczuć zimno, kiedy jesteś po prostu leżące wokół. Poddać się do ciepłego, wygodnego szlafroku jeśli należny w zimie i światło, bawełnianym szlafroku jeśli należny w okresie letnim.

Odpowiednie ubrania – gdy jesteś w szpitalu, prawdopodobnie po prostu leżeć wokół w nocna przez większość czasu, ale nie zapominaj, że będziesz chciał się przebrać, kiedy wychodzisz.

– autor artykułu