sklep internetowy jaki biznes

sklep internetowy jaki biznes

Niewykorzystanego Power of product placement w Nollywood Filmy

Lokowanie produktu jest optymalnie wykorzystane w Hollywood i Bollywood również wykorzystać do koncepcji, widząc możliwości, które obfitują poprzez jego szerokie zastosowanie. Jakie pojęcie prostu odkrywa, że ??produkty firmy, które służą jako rekwizyty w niektórych scen w filmach, będą zawsze służyć jako pośredni kampanii reklamowej dla firmy. Lokowanie produktu nie zawsze przekładają się na gotówce dla producentów, ale mają dostęp do bezpłatnych rekwizyty od spółki, która byłaby kosztować fortunę, aby uzyskać na rynku. Na przykład w scenie, w której potrzebna jest drogi samochód strzelać konkretnej sceny, zamiast scampering wokół pożyczyć, zakupu lub wynajmu, firma, która sprawia, że ??samochód daje go do producenta, aby pokazać / używania, w potrzebnej scena w film, w zamian za zrobione strzał z nazwą firmy na samochodzie dla widzów, aby zobaczyć.

Widzowie widząc różne produkty w kino z ich wielkich funkcji, nieświadomie znajdują się wciągnięcia do takich produktów (zwłaszcza gdy stosowane przez aktor / aktorka). Oni ostatecznie zakupu produktów, które tworzy impuls w sprzedaży, na rzecz spółki. Product placement w filmach hollywoodzkich m.in. Apple Computers (obecnie Inc) produkty w „Mission Impossible” (Tom Cruise), Mercedes Benz (The Lost World: Jurassic Park), Fed Ex (Cast Away).

W filmach Nollywood, nazwy restauracji, akcesoriów i sklepów odzieżowych są czasami niewoli, aby widzowie wiedzą, gdzie nakręcono sceny. W najlepszym nazwy handlowe są umieścić pod tagiem „Appreciation” podczas skręcania kredytów zamknięcia. Wielu producentów ograniczają się do takich miejsc. Możliwe, że nie są oni świadomi pojęcie wdrażane lub nie rozumieć moc za koncepcją, dzięki czemu docenia gest parodią lokowania produktu.

Reżyser „30 dni”, Mildred Okwo (AMAA 2008 nominowany za reżyserię), z dogłębną wiedzą pojęcia, zabezpieczone product placement z Oando dla wspomnianego filmu. Lokowanie produktu obniża koszty, pomaga producentom wydawać pieniądze na inne pozycje na budżet filmu, zamiast ponoszenia wydatków na rekwizyty, które możemy otrzymać bezcen od firm. Wyświetlacz życia produktów w scenach projektów realizmu w umysłach widzów. Chodzi o czas, że nigeryjskie producenci powstać i entuzjastycznie dźwigni na tej koncepcji, która ostatecznie będzie pomagać w zwiększaniu dobre produkcje.

Tak długo … auggiepo@yahoo.com

– autor artykułu