sklep internetowy komputerowy

Moskitiery Darmowe dzwonki – The Soundless Dzwonek

Mosquito dzwonek jest rozwiązaniem dla młodych ludzi, którzy chcą osiągnąć swój tekst w szkole. Dzwonki komarów, które stały się popularne wśród młodych osób dorosłych z reguły jest niesłyszalny dla większości ludzi w wieku ponad trzydziestu lat. Czym dokładnie jest interesujący jest fakt, że to, co obecnie dzwonek komara został opracowany, aby odepchnąć nastolatków.http://ignif.com/

W pokazie pomysłowości, młodzi dorośli nie zwrócili się przeciwko dorosłym ukazujących się tak jak uporczywie irytujące jak owada dźwięk dzwonka jest określany po.

Sygnał dzwonka komara jest wysoka stopa Kiloherc pitch 17 nawrotów, który jest wyraźnie słyszalny dla osób w wieku 30 i pod. Wynaleziony przez Howarda Stapleton, że został stworzony jako narzędzie do odepchnąć młodzieży marudzić, które trzymają się brytyjskich sklepów. To rzeczywiście prawdziwy produkt o nazwie Mosquito Odstraszacz nastolatków. Jest to dziewięć cali ciemne pole, które produkuje ten wysoki tonu dźwięku w hałaśliwym ilościach odrzucających praktycznie każdy jeden, który mógłby słuchać. A biorąc pod uwagę, że jest normalnie słyszalny tylko dla młodych dorosłych, to nie przeszkadza dorosłych.

Wynalazek jest zależny od czystego dewaluacja możliwości ucha ludzi „usłyszeć w ich wieku. Ten problem nazywa prebycusis lub starzenia ucha. Wpływa to na stopniową utratę słuchu. Dzieje się tak, by stopniowo opuszczają zdolność słyszenia dźwięków o wysokiej częstotliwości.

Ale nastolatki być ostrożny, nie każdy dorośli są słabo słyszących do dzwonka komara. Liczne wychowawcy w wieku około 30 lat są zgłaszane, aby usłyszeć dźwięk dzwonka. Co ciekawe jest to, że nie muszą słuchać, jak przenikliwie jak nastolatek. Najprawdopodobniej dać im kilka lat i one również będą prawdopodobnie słabosłyszących na dzwonek komarów; tyle dla zakazu telefon komórkowy w szkole.

Drukarnia Gorzów Wielkopolski
– autor artykułu