sklep internetowy motoryzacyjny

sklep internetowy motoryzacyjny

Jestem z przekonania, że ??dobra gitara elektryczna ma brzmieć super odłączony, a G-400 nie zawieść w tej dziedzinie albo. Jest żywy, dźwięczny i oferuje znaczne utrzymania, biorąc pod uwagę wspaniałe gitary niska waga.

dźwięki akustyczne gitary były, przepraszam za kalambur „wzmacniane”, gdy podłączony do naszego wzmacniacza testowej, dr Z.wkład do kominka MAZ-18 NR. Przetworniki z G-400 oferowane bardzo wyważone dźwięki, przydatne dla wielu różnych stylów.

Mamy przesłuchaniu przetworniki we wszystkich trzech ustawieniach przegubowe i znalazł tony przydatnych we wszystkich ustawieniach wykorzystujących zarówno czyste i zniekształconych dźwięków amp / pedałów. Kiedy naprawdę się na dźwięk metalu (przy użyciu Visual Sound Jekyll i Hyde pedał), myśleliśmy, że instrument był nieco błotnisty brzmiące, ale naprawdę nie jest to krytyka, biorąc pod uwagę jak wdechowo ogrzania Ta gitara jest całkowita.

Tak więc, jeśli chcesz grać na tym instrumencie w zespole hołd Judas Priest, prawdopodobnie będziesz chciał umieścić w niektórych cieplejszych przetworniki z nieco więcej wysokich tonów przekąskę.

Bottom Line

Nie ma wiele więcej do powiedzenia. Epiphone G-400 to wspaniała gitara w doskonałej cenie. Jeśli chcesz tani instrument, który może obejmować wiele sonic ziemi, nie można pomylić z G-400.

sklep internetowy motoryzacyjny

Nazwa Ubiór: Epiphone G-400

Cena: $ 606,00

Producent: Epiphone Company; epiphone.com

Plusy: Wartość stałej; dobra grywalność; słodkie dźwięki rock and blues

Wady: Most siodełka wymaga pracy; trochę pozostałości kleju

Jeśli szukasz najniższej dostępnej cenie na nowy albo używany Epiphone G-400, to musisz już więcej szukać! Ray Guitar Shop oferuje najniższe ceny na wszystkich używanych i nowych gitary (akustyczna i elektryczna) dostępna w sieci. Jeśli szukasz tanich gitar elektrycznych, a następnie patrzeć nie dalej niż Ray Guitar Shop!

– autor artykułu